Navigace

Amazonas

Barva: Bílá / ecru | Nejlepší houpací sítě Amazonas | Největší kolekce Amazonas

Amazonas vyrábí houpací sítě v severovýchodní Brazílii, která je světovým centrem houpacích sítí. Houpací sítě společnosti Amazonas jsou vyrobeny dle zásad spravedlivého obchodu a stále se vyrábějí ručně.

Hammock Gigant jehlavním distributorem Amazonas . Máme vše v našem vlastním skladu a našim zákazníkům nabízíme další služby. V naší předváděcí místnosti v Dedemsvaartu si můžete před zakoupením vyzkoušet jakoukoli houpací síť nebo závěsnou sedačku AmazonasAmazonas Premium

Výroba houpací sítě Amazonas

Všechny produkty Amazonas jsou vyrobeny dle zásad spravedlivého obchodu. Stále se vyrábějí ručně tradičním způsobem. Celý proces se skládá z 12 kroků.

Houpací sítě Amazonas: Výběr vláken

Prvním krokem je výběr správných nití pro houpací síť, které jsou poté navázány po celé šířce tkalcovského stavu. Zároveň jsou na vřetena pro útkové nitě připevněna správná barevná vlákna. Tkadlec nyní připraví tkalcovský stav a ručně připojí více než 6000 nití.

Houpací sítě Amazonas: Dva týdny tkaní!

Nyní může tkaní začít. Do houpací sítě je vpletena extra bavlna, aby byla houpací síť mimořádně pevná. Po 2 týdnech tkaní jsou provázky hotové, houpací sítě jsou zkráceny na správnou délku a lana pro houpací síť jsou připravena.

Poté se může přidat jakákoliv další dekorace a je vyroben vak houpací sítě. Posledním krokem je kontrola každé houpací sítě Amazonas

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

Nastavit sestupně
  1. Houpací síť pro miminko se stojanem 'Koala'
    Amazonas Houpací síť pro miminko se stojanem 'Koala'
    Nyní 2970,00 Kč Z 3870,00 Kč
    Na skladě
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

Nastavit sestupně

Barva: Bílá / ecru - Amazonas - Značky

Bílá / ecru. Nejlepší houpací sítě Amazonas | Největší kolekce Amazonas

Houpací sítě Amazonas se zárukou nejnižší ceny! Kupte si svou houpací síť Amazonas za skvělou cenu. Doručení a vrácení zboží zdarma. Dodání za pouhých 24 hodin.