Závěsná sedačka pro 1 osobu 'Sereno' Grey (Šedá)

3483,00
Na skladě
SKU
TR-0215303
 • Jedna osoba
 • 120 kg
 • Olefin
 • Šedá
 • Tropilex ®
 • Produkt je připraven k odeslání
 • Objednáno do 16:00, odesláno dnes
 • Doprava zdarma a možnost vrácení zboží od 750 Kč
Platební metody - Hamaka Online
 • Doprava zdarma od 750 Kč
 • 365 dní na vrácení zdarma
 • Objednejte nyní, zaplaťte později
 • Prémiový prodejce Tropilex
Specifikace
Modelka Závěsná sedačka pro 1 osobu
Značka Tropilex ®
Charita společnost Tropilex věnuje 1 % z každého prodeje na ochranu naší planety.
Barva Šedá
Odpovídající polštář Ano (včetně)
Obal 110 x 30 x 30 cm
Kapacita 120 kg
Materiál Olefin
Hmotnost 5.4 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 100 cm
Délka plátna 200 cm
Šířka plátna 120 cm
Celková výška 160 cm
Minimální výška po zavěšení 220 cm

Závěsná sedačka Sereno

„Sereno“ je závěsná sedačka v typickém severoamerickém stylu. Jejímu vzhledu není co vytknout, a totéž platí i pro pohodlí při ležení a sezení! Závěsná sedačka je speciálně polstrovaná a je úchvatně měkká.

Tato závěsná sedačka má navíc zabudovanou podnožku pro ještě větší pohodlí. Třešničkou na dortu je odpovídající polštář.

Závěsná sedačka „Sereno"je vyrobena z rychleschnoucího materiálu, který odolá každému počasí. Tkanina vypadá jako bavlna a na pokožce je stejně příjemná. Tuto závěsnou sedačku lze proto použít doma i venku. Díky jedinečnému materiálu je extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům. Pokud však houpací sedačku nepoužíváte, vždy ji doporučujeme skladovat v suchu.

Rozpínací lišta je vyrobena ze 100% dřeva s certifikací FSC.

Dodáváme s polštářem a opěrkou na nohy

Posezení v této závěsné sedačce je mimořádně pohodlné, protože závěsnou sedačku Sereno dodáváme s polštářem. Opěrka na nohy je již k závěsné sedačce připevněná.

Fair trade výroba

Houpací sítě a závěsné sedačky Tropilex se vyrábí v Jižní Americe a Asii za dodržení podmínek fair trade. Tropilex platí férové ceny a zajišťuje dobré pracovní podmínky. Takto každá houpací síť a závěsná sedačka Tropilex přispívá k růstu prosperity v rozvojových regionech.

Šetrné k životnímu prostředí a 1 procento pro planetu

Tropilex je společnost šetrná k životnímu prostředí. Nejen, že je výroba co nejudržitelnější, Tropilex také přispívá k budoucnosti naší planety prostřednictvím „1% pro planetu".

1% pro planetu

Tropilex je členem iniciativy 1% pro planetu. a jako takový věnuje alespoň 1% svého celkového ročního obratu na ochranu přírody a biologické rozmanitosti.

Váš nákup proto malým příspěvkem přispívá k lepšímu světu. Díky tomu se ve své houpací síti budete cítit ještě pohodlněji! To dokonale odráží slogan Tropilexu:relaxujte s dobrým pocitem!

Využijte naše speciální nabídky balíčků

Hamaka Online má cenově dostupné balíčky pro každý produkt.

Objednejte si houpací síť s odpovídajícím stojanem a získejte velkou slevu, nebo si kupte závěsnou sedačku s extra slevou na závěsný materiál.

Nabídky balíčků jsou jasně uvedeny na každé stránce produktu, takže si ihned můžete být jisti, že stojan nebo závěsný materiál je tím pravým produktem pro vaši houpací síť nebo závěsnou sedačku.

Video

Oblíbené kombinace

Související produkty

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Hamaka Online působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 2.165 ověřenými recenzemi!

Napsat recenzi