Závěsná sedačka pro 1 osobu 'Rope' Natura (Bílá / ecru)

2673,00
Na skladě
SKU
TR-0215101
 • Jedna osoba
 • 200 kg
 • Polyester
 • Bílá / ecru
 • Tropilex ®
 • Produkt je připraven k odeslání
 • Objednáno do 16:00, odesláno dnes
 • Doprava zdarma a možnost vrácení zboží od 750 Kč
Platební metody - Hamaka Online
 • Doprava zdarma od 750 Kč
 • 365 dní na vrácení zdarma
 • Objednejte nyní, zaplaťte později
 • Prémiový prodejce Tropilex
Specifikace
Modelka Závěsná sedačka pro 1 osobu
Značka Tropilex ®
Charita společnost Tropilex věnuje 1 % z každého prodeje na ochranu naší planety.
Barva Bílá / ecru
Skladovací taška Ne
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 115 x 10 x 10 cm
Kapacita 200 kg
Materiál Polyester
Hmotnost 3 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 115 cm
Délka plátna 135 cm
Šířka plátna 115 cm
Celková výška 180 cm
Minimální výška po zavěšení 190 cm

Ještě lepší: závěsná sedačka „Rope“

Odpočiňte si v závěsné sedačce „Rope“ a užijte si jedinečný zážitek jemného vánku, který vám fouká na záda. Vázaná houpací sedačka s uzly má velkou výhodu oproti tkané závěsné sedačce: udrží vás v příjemném chladu, i když rtuť stoupá.

Rozpínací lišty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva Shorea (100% FSC).

Závěsná sedačka „Rope“ se perfektně hodí ke stojanům závěsných sedaček Tropilex.

Vázaná dvojitými lany

Mexické závěsné sedačky jsou obvykle opleteny stovkami tenkých proužků lana, ale Tropilex používá silnější proužky, díky nimž jsou naše závěsné sedačky mnohem silnější a odolnější.

Mimochodem, tyto závěsné sedačky „Rope“ jsou extra silné: zatímco jiné značky používají na upevnění závěsné sedačky jedno lano, Tropilex používá 2 lana. Ve výsledku jsou závěsné sedačky Tropliex 'Rope' až o 40% silnější než srovnatelné závěsné sedačky.

Mimochodem, závěsná sedačka „Rope“ není vázaná, ale splétaná, takže je ještě pohodlnější!

Vyrobeno z recyklovaných plastových lahví

Odpad je v Indii velkým problémem, takže je dobré vědět, že naše závěsné sedačky „Rope“ jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví, aniž by produkt jakkoli ztrácel na kvalitě nebo pohodlí!

Závěsné sedačky „Rope“ jsou proto vyrobeny z polyesteru, ale díky jedinečné technice tkaní stále působí neuvěřitelně měkce. Ve skutečnosti dokonce měkčí než bavlna!

Vyrobeno s láskou a péčí v Indii

Ačkoli jsou některé výrobky vyráběny v Kolumbii, Tropilex také pracuje se speciálně vybranou továrnou v Indii. Tuto továrnu provozují lidé, kteří pevně věří v posílení postavení žen a podporu pracovních příležitostí pro ženy v městských oblastech i na venkově. Na základě této fantastické vize byly přijaty dvě venkovské vesnice a byla zajištěna práce pro 60 místních žen.

Tropilex platí za své houpací sítě spravedlivou cenu, kontroluje pracovní podmínky a pomáhá každému rostoucímu rozvojovému regionu prosperovat s každou zakoupenou houpací sítí.

1% pro planetu

Tropilex je členem iniciativy 1% pro planetu. a jako takový věnuje alespoň 1% svého celkového ročního obratu na ochranu přírody a biologické rozmanitosti.

Váš nákup proto malým příspěvkem přispívá k lepšímu světu. Díky tomu se ve své houpací síti budete cítit ještě pohodlněji! To dokonale odráží slogan Tropilexu:relaxujte s dobrým pocitem!

Využijte naše speciální nabídky balíčků

Hamaka Online má cenově dostupné balíčky pro každý produkt.

Objednejte si houpací síť s odpovídajícím stojanem a získejte velkou slevu, nebo si kupte závěsnou sedačku s extra slevou na závěsný materiál.

Nabídky balíčků jsou jasně uvedeny na každé stránce produktu, takže si ihned můžete být jisti, že stojan nebo závěsný materiál je tím pravým produktem pro vaši houpací síť nebo závěsnou sedačku.

Video

Oblíbené kombinace

Související produkty

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Hamaka Online působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 2.165 ověřenými recenzemi!

Napsat recenzi