Stojan na houpací síť - úžasná cena! | Chcete si koupit stojan na houpací síť?

Který houpací stojan potřebujete?

Změřte celkovou délku vaší houpací sítě včetně šňůr. To je minimální délka, kterou potřebujete pro stojan. Délka je uvedena pro každý stojan na houpací síť.

Dřevěný nebo kovový stojan na houpací síť?

Dřevěný houpací stojan je ekologický a samozřejmě vypadá skvěle! Je však o něco těžší, a proto je obtížnější s ním pohybovat. Pokud jdete po něčem lehkém a šikovném, pak je pravděpodobně lepší volbou kovový stojan na houpací síť. Ať už si vyberete jakýkoli materiál, není pochyb o tom, že díky stojanu na houpací síť je používání houpací sítě ještě jednodušší a pohodlnější. V první řadě nejste závislí na tom, že musíte mít 2 závěsné body, jako jsou stromy, ve správné vzdálenosti od sebe. Zavěšení houpací sítě je hrozně jednoduché, takže ji můžete začít používat mnohem rychleji.

Stojan na houpací síť vám také umožní snadno přesouvat houpací síť na slunce nebo do stínu!

Dřevěné stojany na houpací sítě

V našem sortimentu máme čtyři oblíbené dřevěné stojany na houpací sítě. Každý stojan na houpací síť je vyroben ze 100% dřeva certifikovaného FSC, pocházejícího z dobře spravovaných skandinávských lesů. Tyto stojany na houpací sítě jsou přínosem pro každou zahradu!

Protože houpací síť se opotřebovává rychleji než stojan na houpací síť, je nejlepší si pořídit co největší stojan na houpací síť. Pak budete mít větší výběr, pokud jde o pozdější volbu náhradní houpací sítě. Proto„Dřevo“pro jednoho,„Dřevo“pro dva a „Dřevo“pro rodinu jsou naše nejprodávanější.

Hledáte něco luxusního? Pak si zvolte„Modřín“ premium jako svou houpací síť. Rozdíly mezi modřínovým stojanem na houpací síť a dřevěnými stojany jsou materiál a povrchová úprava. „Modřín“ je místo borovice vyroben z modřínového dřeva: modřínové dřevo je trvanlivé, vodě odolné a velmi pevné. Povrchová úprava „Modřínu“ je také odlišná. Tam, kde je borovice opatřena povrchovou úpravou, aby bylo dřevo odolné vůči povětrnostním vlivům, byl modřínový stojan opatřen další vrstvou, která dřevo uchová ještě déle.

Kovové stojany na houpací síť

Náš sortiment samozřejmě zahrnuje také široce prodávané kovové stojany na houpací síť. Máme je ve dvou modelech.

Stojan na houpací síť „Snadné“ se velmi snadno sestaví pomocí trubek, které se spojují dohromady, a je proto ideální vzít s sebou na dovolenou. Stojan na houpací síť „Snadné“ je dostupný ve třech velikostech:„Snadné“ pro jednoho,„Snadné“ pro dva a„Snadné“ pro rodinu. Dobrý stojan na houpací síť za konkurenceschopnou cenu.

Stojan na houpací síť „Oblouk" je krásně zakřivený stojan na houpací síť. „Oblouk" je dražší, ale je také velmi odolný. Stojan na houpací síť má silnější trubky a povrchovou úpravu odolnou proti poškrábání. „Oblouk"je také dostupný ve třech velikostech:„Oblouk" pro jednoho,„Oblouk" pro dva a„Oblouk" pro rodinu.

Už jste o tom někdy přemýšleli?

Často je jeden strom nebo jedna zeď, na které můžete houpací síť pověsit. Není však vždy možné najít druhý bod. Stojan'Madera' řeší tento problém. Stojan ukotvíte do země pomocí kolíku a voilà, nyní máte druhý strom nebo zeď, připravené na zavěšení houpací sítě.

Při objednávánístojanu na houpací síťsi můžete také objednat dodatečnéupevňovací prvky, takže pokud si houpací síť berete sami (například na dovolenou), můžete houpací síť snadno zavěsit. Dodatečné upevňovací prvky houpací sítě nejsou samy o sobě nutné; každý stojan na houpací síť je vždy dodáván kompletní.

Správná délka houpací sítě?

Při výběru správného stojanu na houpací síť musíte znát celkovou délku houpací sítě (včetně lan). Například pokud je celková délka 4 metry, budete potřebovat stojan s délkou zavěšení nejméně 400 cm.

Všechny stojany na houpací sítě mají nastavitelné řetězy, takže můžete houpací síť zavěsit o něco volněji nebo pevněji.

Objednáváte si také houpací síť? Pak přejděte na stránku produktu vaší zvolené houpací sítě a ta vám zobrazí nejvhodnější stojan pro tuto houpací síť.

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

Nastavit sestupně
 1. Stojan na houpací síť pro jednoho 'Easy'
  Hodnocení:
  97%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro jednoho 'Easy'
  3483,00
  Na skladě
 2. Stojan na houpací síť pro dva 'Easy'
  Hodnocení:
  93%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro dva 'Easy'
  4023,00
  Na skladě
 3. Houpací síť s jedním stojanem 'Easy'
  Hodnocení:
  100%
  Tropilex ® Houpací síť s jedním stojanem 'Easy'
  4563,00
  Na skladě
 4. Stojan na houpací síť pro jednoho 'Arc'
  Hodnocení:
  90%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro jednoho 'Arc'
  5913,00
  Na skladě
 5. Stojan na houpací síť pro dva 'Arc'
  Hodnocení:
  97%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro dva 'Arc'
  6723,00
  Na skladě
 6. Houpací síť s jedním stojanem 'Arc'
  Hodnocení:
  95%
  Tropilex ® Houpací síť s jedním stojanem 'Arc'
  7533,00
  Na skladě
 7. Stojan na houpací síť pro jednoho 'Wood'
  Hodnocení:
  100%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro jednoho 'Wood'
  7533,00
  Na skladě
 8. Stojan na houpací síť pro dva 'Wood'
  Hodnocení:
  100%
  Tropilex ® Stojan na houpací síť pro dva 'Wood'
  8883,00
  Na skladě
 9. Houpací síť s jedním stojanem 'Wood'
  Hodnocení:
  96%
  Tropilex ® Houpací síť s jedním stojanem 'Wood'
  10233,00
  Na skladě
 10. Houpací síť s jedním stojanem 'Larch'
  Hodnocení:
  92%
  Tropilex ® Houpací síť s jedním stojanem 'Larch'
  14823,00
  Na skladě
 11. Stojan na houpací síť pro jednoho 'Space Saver'
  123 Hammock Stojan na houpací síť pro jednoho 'Space Saver'
  2403,00
  Na skladě
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

Nastavit sestupně

Stojan na houpací síť - Stojany

Stojan na houpací síť, garantovaná nejnižší cena! Kupte si svůj stojan na houpací síť za skvělou cenu. Největší sortiment. Doručení a vrácení zboží zdarma.