Proč Hamaka Online?

Mnoho našich houpacích sítí pochází přímo z Brazílie, Mexika a Ekvádoru. Poskytnutím přístupu těmto tradičním výrobcům houpacích sítí na západní trh získávají vyhlídky na větší prosperitu a lepší kvalitu života.

Mějte se skvěle, zatímco relaxujete v houpací síti

Zásadním bodem naší práce je, že se při relaxaci v každém produktu budete cítit skvěle. Čisté svědomí je koneckonců klíčovou ingrediencí pro plnou relaxaci v houpací síti! To je důvod, proč Hamaka Online prodáváme hlavně produkty, které jsou poctivé a / nebo ekologické. Můžete se cítit skvěle nejen proto, že jste si koupili poctivý produkt, ale také proto, že jste si mohli vybrat z velkého výběru, zaplatit nejnižší cenu a získali skvělé služby.

Fantastické služby

Při každé objednávce se snažíme poskytovat co nejlepší služby. Objednávejte do 16:00 a my zásilku odešleme v tentýž den! Náš zákaznický servis je k dispozici od 9:00 do 17:00 prostřednictvím telefonu a chatu.

365denní možnost vrácení zboží

Na Hamaka Online můžete vrátit zboří do 365 dní po obdržení objednávky. Pokud produkt není úplně takový, jaký jste očekávali, není to absolutně žádný problém!

Založení Hamaka Online

Náš první online obchod byl založen v roce 2009. Od roku 2010 jsme spustili několik nových online obchodů včetně Hamaka Online. Na Hamaka Online se snažíme nabídnout co největší kolekci houpacích sítí a závěsných sedaček za nejnižší možnou cenu. Díky okamžité spolupráci s renomovanými dodavateli jsme byli schopni poskytovat tu nejlepší kvalitu a služby od samého začátku.

S vřelými přáními a slunným úsměvem

Kees van Dijk - Hammocks