Bug Net 'Mosquito' (Černá)

1863,00
Na skladě
SKU
TR-0715101
 • Doplněk
 • 300 cm
 • Černá
 • Tropilex ®
 • Produkt je připraven k odeslání
 • Objednáno do 16:00, odesláno dnes
 • Doprava zdarma a možnost vrácení zboží od 750 Kč
Platební metody - Hamaka Online
 • Doprava zdarma od 750 Kč
 • 365 dní na vrácení zdarma
 • Objednejte nyní, zaplaťte později
 • Prémiový prodejce Tropilex
Specifikace
Modelka Bug Net
Značka Tropilex ®
Charita společnost Tropilex věnuje 1 % z každého prodeje na ochranu naší planety.
Barva Černá
Skladovací taška Ano
Obal 30 x 15 x 15 cm
Hmotnost 1 kg
Celková délka 300 cm
Celková šířka 120 cm
Celková výška 120 cm
Minimální délka po zavěšení 300 cm

Vyžeňte komáry a škůdce navždy

Vylepšete si standardní cestovní houpací síť pomocí sítě na komáry „Mosquito" a nadobro se zbavte škůdců!

Síťka na komáry „Mosquito“ je zavěšena kolem celé houpací sítě. Tahací šňůry zcela utěsňují síť na komáry a udržují pryč všechny otravné plazivce. Pro vstup a výstup z houpací sítě jednoduše odepněte zip.

Držte své věci nad zemí

Síť zcela uzavírá houpací síť, takže můžete použít spodní část pro své věci. Do spodní části síťky můžete uložit svou tašku či boty, abyste je udrželi nad zemí.

Vyrobeno s láskou a péčí v Indii

Ačkoli jsou některé výrobky vyráběny v Kolumbii, Tropilex také pracuje se speciálně vybranou továrnou v Indii. Tuto továrnu provozují lidé, kteří pevně věří v posílení postavení žen a podporu pracovních příležitostí pro ženy v městských oblastech i na venkově. Na základě této fantastické vize byly přijaty dvě venkovské vesnice a byla zajištěna práce pro 60 místních žen.

Tropilex platí za své houpací sítě spravedlivou cenu, kontroluje pracovní podmínky a pomáhá každému rostoucímu rozvojovému regionu prosperovat s každou zakoupenou houpací sítí.

1% pro planetu

Tropilex je členem iniciativy 1% pro planetu. a jako takový věnuje alespoň 1% svého celkového ročního obratu na ochranu přírody a biologické rozmanitosti.

Váš nákup proto malým příspěvkem přispívá k lepšímu světu. Díky tomu se ve své houpací síti budete cítit ještě pohodlněji! To dokonale odráží slogan Tropilexu:relaxujte s dobrým pocitem!

Využijte naše speciální nabídky balíčků

Hamaka Online má cenově dostupné balíčky pro každý produkt.

Objednejte si houpací síť s odpovídajícím stojanem a získejte velkou slevu, nebo si kupte závěsnou sedačku s extra slevou na závěsný materiál.

Nabídky balíčků jsou jasně uvedeny na každé stránce produktu, takže si ihned můžete být jisti, že stojan nebo závěsný materiál je tím pravým produktem pro vaši houpací síť nebo závěsnou sedačku.

Video

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Hamaka Online působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 2.165 ověřenými recenzemi!

Napsat recenzi